پروژکتور ال جی

0

پروژکتور ال جی

تعمیرات پروژکتور ال جی  تنها در صورتی سودبخش خواهد بود که عیب‌یابی آن، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، و فرآیند تعمیر آن، با استفاده از سازگارترین متدها و روش های تعمیر انجام پذیرد. روشهای دیگر مورد استفاده جهت تعمیرات پروژکتور ال جی ، نه تنها عیوب ایجاد شده در این دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت بلکه به ال جی یل دستکاری ها و تعمیرات نابجا –ناشی از تشخیص ناشیانه و اشتباه-  اختلالات ایجاد شده در دستگاه را دو چندان خواهد ساخت.

 

کاربران گرامی پروژکتورهای ال جی  می توانند در صورت بروز هر گونه اختلال و ایراد در عملکرد این دستگاه به مرکز تعمیرات پروژکتور ال جی  مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنند. کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند.

 

نمایندگی پروژکتور ال جی

تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر پروژکتورهای ال جی با حضور در نمایندگی پروژکتور ال جی و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. متقاضیان سرویس‌های مربوط به این دستگاه می‌توانند به نمایندگی پروژکتور ال جی مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبر‌ه‌ترین کارشناسان فروش و تعمیرات پروژکتور ال جی حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی پروژکتور LG منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات نرم افزاری و فروش پروژکتورهای ال جی را شامل می‌گردد. تمرکز کارشناسان مرکز تعمیر پروژکتور ال جی بر عیوب شایع این دستگاه سبب گشته تا برترین متدهای تعمیر شناسایی گشته و در حین کار بر روی پروژکتور اعمال گردند.

 

درباره تعویض فیلتر پروژکتور ال جی چه می‌دانید؟

اگر از کاربران همیشگی پروژکتور باشید حتما می‌دانید که پروژکتورهای امروزی در صورت کثیفی بیش از اندازه‌ی فیلترها، این موضوع را از طریق نمایشگر خود و یا از طریق چراغ‌های موجود در اطراف بدنه خود به کاربر گزارش می‌دهند.

این موضوع در پروژکتورهای برخوردار از چراغ ال ای دی (LED) به صورت روشن و خاموش شدن این چراغ ها و یا تغییر رنگ شان اتفاق می‌افتد. در برخی دیگر از مدلهای پروژکتور نیز نیاز به تمیز کردن فیلتر پروژکتور از طریق ارائه پیغام بر روی صفحه نمایش گزارش داده می‌شود).

بهترین روش برای تمیز کردن فیلتر ویدئو پروژکتور، استفاده از «جاروبرقی مخصوص کامپیوترهاست». روش دیگر استفاده از کمپرسور هوا برای زدودن گرد و غبار است. در صورت کثیفی بیش از حد فیلترها، توصیه می‌شود فیلتر پروژکتور زیراکس را با یک فیلتر نو عوض نمایید.

پیش از جا انداختن فیلتر نو از تمیز بودن مکان فیلتر و زدوده شدن کامل گردوغبار مطمئن گردید. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با این بخش با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پروژکتور ال جی تماس بگیرید.

 

علت خرابی تصویر پروژکتور ال جی یا خرابی رنگ آن چیست؟

اگر تصویر پروژکتور ال جی و یا رنگ های آن به هم ریخته باشد –برای مثال رنگ تصاویر ارسال شده توسط پروژکتور متمایل به زرد یا رنگی خاص باشد- لازم است تا مواردی چون کابل ارتباطی ویدیو پروژکتور و کامپیوتر، پورت خروجی تصویر مربوط به سیستم و پورت ورودی ویدیو پروژکتور چک گردد.

برای مثال باید پس از جدا نمودن دو طرف کابل از کامپیوتر و ویدیو پروژکتور ال جی ابتدا سوکت های دوطرف کابل و پین های داخلی آن از نظر سالم بودن چک شود.

 

پس از این کار، کابل را به یک سیستم و مانیتور جداگانه وصل شده و درستی عملکرد آن بررسی می‌گردد. در صورتی که با این اقدامات مشکل برطرف نشود، احتمالا نیاز به تعویض کابل باشد.

بررسی پورت خروجی تصویر مربوط به سیستم و پورت ورودی ویدیو پروژکتور نیز مراحلی دارد که می‌بایست توسط کارشناسان تعمیرات پروژکتور ال جی انجام شود. (با جستجوهای اینترنتی و مراجعه به بخش مقالات همین وبسایت نیز می‌توانید اطلاعات لازم در این باره را کسب نمایید).

 

با شیوه تعویض لامپ پروژکتور آشنایی دارید؟

تعویض لامپ پروژکتور مراحل مشخصی دارد که با دنبال کردن آنها می‌توان آن را انجام داد. برای این کار ابتدا دوشاخه پروژکتور را از پریز برق جدا کنید. در ادامه محافظ لامپ را جدا نمایید و لامپ را از محل خود خارج کنید. محل لامپ پروژکتور را تمیز و گردگیری نمایید. برای گردگیری مکان لامپ پروژکتور بهتر است از یک پارچه نرم و بدون پرز استفاده کنید. لامپ سالم را در محل لامپ پروژکتور قرار دهید.

 

در ادامه درب لامپ را سر جای خود قرار دهید و تایمر لامپ پروژکتور ال جی را ریست کنید. در صورتی که این کار را انجام ندهید هیچ تصویری توسط دستگاه به نمایش در نخواهد آمد. صفر کردن تایمر لامپ در پروژکتورهای مختلف متفاوت است. در صورتی که اطلاعاتی در این باره ندارید شاید در دفترچه راهنمای پروژکتور بتوانید روش آن را پیدا کنید. در غیر اینصورت از کارشناسان تعمیرات پروژکتور ال جی راهنمایی بگیرید.

 

عوامل خرابی فن پروژکتور ال جی کدامند؟

فن پروژکتور ال جی نیز ممکن است در طولانی مدت، به دلیل انباشت گردوغبار دچار خرابی شده و از کار بیفتد. در چنین وضعیتی، دمای پروژکتور طی مدتی کوتاه، بالا رفته و پروژکتور پس از چند دقیقه خاموش می شود. از آنجا که گرمای تولید شده توسط قطعات پروژکتور، -به ویژه لامپ پروژکتور- بالاست، فن پروژکتور نقش مهمی در افزایش و تداوم عمر مفید این دستگاه دارد. این قطعه، با تهویه هوای درون دستگاه و تعویض هوای گرم با سرد، دمای قطعات را به حد مطلوبی رسانده و امکان استهلاک و خرابی آنها را به حداقل میزان ممکن می‌رساند.

 

توصیه می‌شود در صورت آگاه شدن از خرابی فن پروژکتور ال جی هر چه سریع‌تر جهت تعمیر و بهسازی عملکرد آن اقدام شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه می‌توانید به نمایندگی تعمیرات پروژکتور ال جی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

 

تعمیرات پروژکتور ال جی در نمایندگی ال جی

تعمیرات پروژکتور ال جی  در صورتی که با یک عیب‌یابی صحیح آغاز گردد و در فرآیند آن از تجهیزات پیشرفته و سازگار با دستگاه استفاده شود نه تنها عیوب پروژکتور را رفع می‌نماید بلکه با ارتقاء ساختار آن، لذت کار با یک دستگاه نو و بی‌عیب‌ و‌ نقص را مجدداً برای کاربر فراهم می‌سازد.

شرکت ال جی کمپلکس ارائه دهنده خدمات تعمیرات محصولات ال جی از جمله لپ تاپ ، تبلت می باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.